Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi overzicht. Herken de knotjes! Wat voor soort lens zit erop. Aardige groothoek denk ik.
Maakt die drone van jou ook lawaai?
Ik herinner me dat ik een ander jaar daar ook stond dat er iemand met een drone kwam. Ik maakte dat ik weg kwam.



» Last edited by nelappelmelk on Thu 30 Nov 2023, 7:46; edited 1 time in total

Mooi overzicht van het hoge water in de uiterwaarden.
Knotwilgen, markant voor landschap, vallen door de weerspiegeling extra op. Denk dat heel wat dieren op de vlucht moesten of zijn omgekomen door het wassende water.
Vanaf welke hoogte is zo’n beeld nu gemaakt?

Gr.
@d

Fraai. Eerst dacht ik dat je zou gaan zweefvliegen 😄, maar nu lees ik dat je een drone gebruikt. Gave foto met die x vorm in het landschap (waterschap😂).
Truus

Wat een indrukwekkende overzichtsfoto! Mooie markante knotwilgen. De compositie is ook heel fraai.

Ad, ik zal nog geen 30 meter hoog gevlogen hebben, schat ik zo in. In de exif lees ik: Hoogte: 121,54 m (398,77 voet), maar dat is boven zeeniveau. Dan zal ik eerst het plaatselijke zeeniveau op moeten zoeken om te bepalen hoe hoog ik echt zat.

Edit: Dank voor de reacties. Het fotograferen met een droge valt me nog behoorlijk tegen. Er zijn zoveel dingen waar je aan moet denken. het resultaat had inderdaad nog wat strakker gekund. Ga er mee aan de slag.



» Last edited by Adri Gr Nuelend on Thu 30 Nov 2023, 17:57; edited 1 time in total

Prachtige weerspiegelingen in de foto, mooie lijnen en knotwilgen.
Ik weet het niet zeker of er rechts een stukje af kan, foto zou nog wat "strakker"worden, zwaan had ik weg gepoetst.
groet susan

Mooi beeld, werkt goed met die lijnen er in.

Wat een water, mooi zo’n opname vanuit de lucht.
Compositie vind ik ook fraai met al die lijnen.
Groet, Tineke

Mooi overzicht zo. HDR goed gelukt

Indrukwekkend. Zo krijg je een heel goed beeld van de enorme watervlaktes nu de uiterwaarden zijn vol gelopen, de rivier alle ruimte krijgt.
Groet,
Sieb

Leuk doorkruist Nederwater. Zo'n vergezicht is zeker een irritant snorrend drone geluid waard ? Niet bij mijn huis. Of is deze stil? Hester

Deze drone is na een aantal meters naar boven stil. Het is zo'n klein ding van nog geen 300 gram.

Heel mooi vastgelegd en een mooi gekozen compositie, iets wat meestal wel vergeten wordt bij drone fotografie.
Knappe opname hoor

grts
Sieg

Prachtige compositie Adri.
Lijkt me ook wel leuk zo'n drone, maar daar zijn geloof ik nogal wat regels aan verbonden.
Ik ben ooit een keer achtervolgd door zo'n ding, dat was niet fijn ...

:
 
Page 1 of 1