Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Ik heb de locatie met behulp van Maps opgezocht. Dan zie ik dat er een klein weggetje via de andere kant naar het vaste land loopt, maar staat die dan ook niet onder water of is dat weggetje verhoogd?

Dat grauwige weer past goed bij het hoge water vind ik.

Heerlijk beeld. Het oranje reepje lucht is net genoeg om de grauwheid van het beeld te relativeren. Het standpunt op de spoorbrug/fietsbrug vind ik prachtig uitkomen. Ik dacht zelfs even of je ook al een drone had aangeschaft.

@adri: dat weggetje is de huidige verbinding tussen huis en vasteland. Bij extreem hoog water, zoals de afgelopen dagen, verdwijnt ook dat weggetje onder water. Ophogen van het weggetje kan niet, heeft iets te maken met het functioneren van de nevengeul.
1 van de bewoners van het huis is onlangs overleden. De onderstaande link geeft een mooi beeld van deze markante figuur

https://www.rivierverhalen.nl/in-johan-groten-verliest-ijssel-een-markante-bewoner/

Dank voor het delen van de link Sieb. Kijk ik toch weer anders naar deze foto.

Zo is een grijze dag mooi. Die vier bomen aan de einder maken het zelfs een tikje gezellig. Hester

:
 
Page 1 of 1