Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Fraai altijd zo’n weerspiegeling.
Zou het niet mooier zijn om meer in te zoomen?
Nu is er heel veel informatie en zoek je naar mooie plekken in de foto.
Dat zonnetje vind ik niet veel toevoegen.
Bovendien, probeer een dergelijke foto eens ‘oppekop’ te plaatsen.

Ik vindt de takken rechts en het zonnetje wat te onrustig, zonnetje leid af van de rest van het beeld. Snap hem zeker als Kerstkaart, dat is dan weer mooi gevonden.
Het verloop van zachte kleuren naar het harde van de lucht en het water vindt ik heel fraai. Het mooiste deel vindt ik linksboven zeg maar tm het zonnetje eraf en de donkere stammen houden.

Erno

Ik vind het een moeilijke foto Hester. Er is teveel te zien, waardoor ik mijn aandacht niet kan vasthouden. Ben eigenlijk wel benieuwd hoe je originele foto eruit ziet zonder je bewerkingen.
En het meerkoetje blijft steevast bij jou. Mooi hoor

Deze foto is, wat mij betreft (het blijft een mening), stukken beter dan de foto die in het tijdelijke beland is. Bij je andere foto ogen de kleuren 'over de top' en het uitgebeten stuk bij de ster is groot in beeld. Hier zijn de kleuren een stuk meer gedempt, waardoor de foto rustiger over komt.

:
 
Page 1 of 1