Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Dat is grappig. Ik zag de thumbnail en dacht meteen: die is van Hester. En ja hoor.
Ik vind het heel mooi. Gewoon maar zo'n blaadje met een groot veld erachter dat eindigt in een ander veld, gescheiden door een rij bomen. Komt goed binnen bij mij.
Gaaf
grtz, josephine

Prachtig Hester, dit goed gezien en ook mooi vastgelegd.
Voor een nog sterker geheel had ik er, en dat is persoonlijk, er aan de bovenkant een stuk af gesneden, net onder het witte gedeelte.

Leuke lichteffecten in je foto.
groet van Nel

Mooi tegenlicht in de onderste gedeelte van je foto en eens met de suggestie van Cor.

Groet Kees

@ Cor en Kees, Ik heb van dit plekje meerdere opnames gemaakt vanuit een hoger standpunt en nog lager, en afsnijdingen o.a. zodat het een langwerpige horizontale foto wordt. Ik vond het een beetje te smal langwerpig en deed toch de achtergrond erbij waar het licht vandaan kwam. Wat ik achteraf thuis eigenlijk bijna nog leuker vond waren alleen grasprietjes zonder de bladeren erbij. Maar ja dan komt het scherpte probleem. (Voor deze site moet dat wel) (Met onvoldoende equipment). Maar de f 1.4 van deze 50 mm lens (op afstand) werkte wel goed mee voor deze ronde lichtjes.
Bedankt voor commentaar. Het commentaar bepaalt zelfs mede je eigen beeld van een foto en maakt je fotowerk levendiger om te doen. Het is toch best wel wat werk om commentaar te schrijven. Nel heeft op forum een quote van Josephine over nomineren. Maar als men geen tijd heeft zegt nomineren toch weer meer dan helemaal niets van niemand. Al vond ik zelf nomineren iets waarbij ik misschien nog langer moest nadenken of ik het wel evenwichtig bij iedereen zou doen i.p.v. spontaan. Maar het zegt meer dan niets. Dus ik ben niet tegen of voor zwaardere normen ervoor. Velen (o.a. ik) hebben wel een voorkeur voor verschillende onderwerpen, dat bepaalt mede verschillen in aandacht. Maar ik heb niet elke keer of periode tijd ervoor. Bij Birdpix werd ook wel eens gemopperd op mensen die wel plaatsen maar nooit iets bij een ander schrijven... Ttja, wat te zeggen..

Het sprankelende onderste deel vind ik mooi in je foto Hester, het “maakt” de foto. Een reep eraf aan de bovenkant is zeker een optie.
Groet, Tineke

:
 
Page 1 of 1