Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
nelappelmelk on Mon 13 May 2024, 10:43
Kunstzinnig. Kan me voorstellen dat dit veel geduld heeft gekost. Maar mooi resultaat.
Tineke Strijbosch on Mon 13 May 2024, 16:43
Surrealistisch beeld, met vervreemdende kleurtjes. Ik vind het een mooie en originele foto voor de opdracht. Groet, Tineke
ErnovanDoorn on Mon 13 May 2024, 22:33
Grappig ik heb zelf ook dit soort druppels met verschillende witbalans instellingen geprobeerd. Het werden allemaal kunstwerkjes maar waren het net niet voor de opdracht bij deze klopt het wel. Ws juist door de weglopende onscherpte. Groet Erno
hesterb on Tue 14 May 2024, 8:04
Ja, ik dacht op het eerste moment even dat ik toch een vergroting van mij van een regendetail op het raam had ingestuurd. Maar ik had nog een andere ook... Ik vond ook dat dit onderwerp met het raam wel een foto waard was en je mooie artistieke vormen kreeg. Maar dit is vast wel scherper dan mijn vergotingen van details. Het licht en donker van de achtergrond maakt in de weerspiegeling de vormen scherper en interessanter. De donkere en lichte stukjes in de druppels steken precies omgekeerd licht .> donker tegen die achtergrond af. Wat het sterk maakt. Wat er over de vorm van de achtergond (in hoekvorm) nog te zeggen valt weet ik nu niet. Ik vind dit ook een interessante vormgeving opleveren. Weer de cohesie (onderlinge samenhang) van de waterdruppel die werkt. De adhesie (kleven) aan het glas. Net als bij de (drie á vier) andere foto's met waterdruppels.
Pieter LJ on Thu 16 May 2024, 19:14
Deze spreekt me meer aan dan die andere.
HenK5 on Sat 18 May 2024, 10:28
Creatieve foto geworden. Groet, Henk5
Jovanzo on Mon 20 May 2024, 8:33
Bijzondere foto