Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi Arie, fijne waarnemingen en foto. Echt een vlinder met, gezien de slijtage, al de nodige kilometers op de teller.
In de loop van deze maand zal blijken of er veel Distelvlinders deze kant op hebben kunnen komen. Als de aantallen nu al verhoudingsgewijs hoog zijn hangt het af van hoe de voortplanting in deze regio verloop. Bij ook dan gunstige omstandigheden zal pas in juli/augustus duidelijk worden of we weer met zo’n topjaar te maken hebben. De laatste keer was dat in 2019.

Gr.
@d

Mooie foto van deze vlinder, leuk dat er veel van de omgeving op staat met de juiste scherptediepte en compositie. Het groen is misschien iets te, maar dat vindt ik hier juist erg mooi.

Groet Erno

Prachtig Arie, hier word ik helemaal vrolijk en blij van!

Heel mooi zoals de bruinoranje distelvlinder in de groene omgeving tussen fijne grashalmen op een eruit springende blauwe scabosa? is aangeland.

Prachtig mooi

Prachtig in zijn omgeving.

Wat een heerlijke foto, mooi met die omgeving erbij.
Toevallig heb ik er ook eentje gezien afgelopen week, vertelde dit thuis en diezelfde dag bleek mijn man er ook eentje gezien te hebben. We hebben vorig jaar niet een gezien, dus wie weet volgen er meer.

Groet Rixte

Wat een mooi tafereel. De omgeving is er goed bij betrokken.

Zojuist op mijn telroute bij Haarzuilens de eerste Distelvlinder voor dit jaar, een wat afgevlogen exemplaar.

Gr.
@d

Mooie foto zo met de vlinder en de grasjes.
Lida

:
 
Page 1 of 1