Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Leuke soort die soms best te benaderen is. Vind de onscherpe voorste vleugel een beetje afleiden. Wellicht had je iets meer afstand kunnen nemen zodat er meer scherp was geweest.
Groet, Sjors

Dank voor je feedback Sjors, dat neem ik graag mee! Heb nog niet veel ervaring met het fotograferen van vlinders.
Groet, Tineke

Met de vleugels in een V-stand krijg je beide helften niet in de scherpte.
Iets meer afstand, zie Sjors, had wellicht mooier geweest en iets meer ruimte links (wellicht heb je die nog?) van de vlinder eveneens.
De scherpte is verder goed gekozen, op een van de helften van de vlinder inclusief het lijfje, de antennes en het oog.

Gr.
@d

Ad, ook bedankt voor je duidelijke feedback, waardeer ik zeer! Ik heb inderdaad wel foto's waarop het vlindertje meer ruimte heeft links, maar daar vond ik de scherpte van het oogje te mager... De originele opname had ook links wat meer ruimte, maar daar heb ik juist een reepje afgehaald omdat ik dat een vrij donker stukje vond.
Ik ga morgen opnieuw een poging wagen als het vlindertje zich laat zien, en kijken of het me beter gaat lukken!
Groet, Tineke

Dank voor je toelichtingTineke, wordt gewaardeerd!
Leuk dat je morgen weer een poging gaat wagen, ik hoop dat het dan “vlinderweer” wordt.

Groeten,
@d

Al met al toch een mooie opname Tineke. Ja, die vleugels, altijd een beetje moeilijk....
groet van Nel

Mooi licht op het vlindertje

:
 
Page 1 of 1