Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
nelappelmelk on Fri 21 Jun 2024, 8:21
Ja niet altijd is de mens de schuldige. Helaas zijn ook hier diverse gebieden wel afgesloten waar de mens het verknoeid heeft. Loslopende honden en paarden in broed gebieden. Maar wel fijn dat dit soort het goed doet.
Nel R on Fri 21 Jun 2024, 10:37
Wat 'n prachtige bloem! groet van Nel
A. Soeting on Fri 21 Jun 2024, 14:18
Nel de mensen hebben het hier juist niet verknoeid. Er staan door het jaar verspreid 10 soorten orchidee-en op het recreatie eiland, dit is speciaal voor de recreatie aangelegd. Er zijn wat struikjes en bomen neergezet en grasvelden gemaakt. en verder niets. Het wordt zomers door 1000den watersporters bezocht en er komen steeds meer soorten orchidee-en en andere zeldzame planten, zoals het gevlekt zonneroosje. De paar zielige orchideetjes staan in natuurgebied. Het is al weer jaren geleden dat het er paars zag van de orchideeen. Groet van Lida.