Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Ad Sprang on Sat 31 Aug 2024, 9:45
“What you see is what you get”, ook ik ben niet van het samenvoegen van foto’s zodat een beeld ontstaat dat in werkelijkheid niet te zien was. Heerlijk sfeervol geheel; straalt een enorme rust en stilte uit. Prachtig die sterrenhemel, daar is het tenminste nog écht donker. Gr. @d
Adri Gr Nuelend on Sat 31 Aug 2024, 11:27
Mooi Jurgen. Alleen al het buiten zijn in het donker met die machtige Melkweg boven je is al heerlijk. De foto mag je van mij wel een stop of anderhalf oplichten. Dat beetje ruis dat je gaat zien maakt niets uit, maar dan komen die contouren van het kerkje en de bomen prachtig uit tegen de hemel met Melkweg. Gewoon even proberen.
nelappelmelk on Sun 01 Sep 2024, 15:15
Heel origineel!
Eric Gibcus on Mon 02 Sep 2024, 9:10
Dacht hetzelfde als Adri, iets lichter zou mi mogen de 2 ogen vind ik zeer mooi in het beeld gr, eric