Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Eric Gibcus on Sat 19 Oct 2024, 8:22
top
Ad Sprang on Sat 19 Oct 2024, 8:30
Boom en hert vullen elkaar prima aan, beiden grillig qua vormgeving. Heerlijk koele sfeer. Gr. @d
hesterb on Sat 19 Oct 2024, 9:28
Betekenisvolle foto. Het hert vraagt zich af of zijn tegenstander een nog imponerender gewei heeft dan hijzelf. Of dat het kunst is om even rustig beschouwend naar te kijken. Of hij daarna statig verwonderd of minachtend weg zal lopen. Of het boompje nog kaler zal schuren. Je wacht gewoon langer af bij deze foto om te zien wat er gebeurt. Maar het is geen film. Dus je blijft maar vragend kijken.
Hendrik van Kampen on Sat 19 Oct 2024, 13:30
Mooie duistere sfeer.
Robert Rodenburg on Sat 19 Oct 2024, 16:29
Het hert met zijn gewei is een fraaie tegenhanger van de boom. Prachtig van kleur ook. Groet, Robert
Adri Gr Nuelend on Sat 19 Oct 2024, 17:01
Wat een sfeer!
ErnovanDoorn on Sat 19 Oct 2024, 22:15
Hele mooie spannend sfeervolle foto. Ietsje meer ruimte aan de onderkant zou denk ik nog wat mooier zijn. Groet Erno
Cor on Sun 20 Oct 2024, 13:47
Een sfeervol plaatje
susan meijnders on Mon 21 Oct 2024, 12:49
Hoi Patrick, al heel wat prachtige foto's van jouw hand gezien maar ik vind dat deze de beste is. De kleur, compositie en het gewei van het hert i.s.m de boom is werkelijk voortreffelijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! groet susan
rixte on Mon 21 Oct 2024, 16:22
Het is een mooie sfeervolle foto, het frisse van die ochtend straalt er vanaf. Groet Rixte
robert-jan on Mon 21 Oct 2024, 20:24
Wat een prachtige sfeer en compositie heb je hier te pakken! Complimenten. Groeten, Robert-Jan