Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Ad Sprang on Sat 19 Oct 2024, 8:24
Dacht eerst een foto in het verkeerde album maar het gaat om de vlieg, leuk! Vliegen zie je inderdaad vaak op paddenstoelen maar heb me eigenlijk nooit met de determinatie ervan beziggehouden. We blijven leren, dank! Gr. @d
Adri Gr Nuelend on Sat 19 Oct 2024, 16:55
Nu niet direct dit vliegje, maar ik merk dat er vaak vliegen landen op zwammen terwijl ik een stacksessie doe. Dat kost tijd. Dan wordt het in de nabewerking altijd een beetje ingewikkeld. Leuk dat je zo'n vlieg wat aandacht geeft, alhoewel die zwam ook een opvallende verschijning is.
janvangastel on Sat 19 Oct 2024, 16:56
Mooi met dat vliegje. Je ziet ze inderdaad op heel veel paddenstoelen. Ik heb ze ook regelmatig gefotografeerd, ook bij 2x vergroting en dan met Obsidenttify gedetermineerd. Bij mij waren het tot nu toe altijd Suillia spec. Deze lijkt erop, maar het kan uiteraard best een andere zijn.
Cor on Sun 20 Oct 2024, 13:51
Een mooie scherpte van zowel het vliegje als de paddenstoel/