Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooie exemplaren, niet aangevreten. Prachtige kleuren en met herfstachtig biotoop erbij.

@d

Alle honden daar verboden! Geen uren schoenen schoonmaken! Nadat je een prachtfoto maakte. Nu nog de hoeveelheid slakken verbieden. Door meer gewone gevarieerde vogels en merels en egels om ze op te eten. Dan zien de paddestoelen er liever uit, zoals deze.

Ja Hester heel fijn! Ook geen fietsers. Dus je kunt relaxed op de grond. Ik heb begrepen dat eenden slakken eten. In mijn tuintje voer ik egels. De slakken zitten in het bakje. De egels heb ik nog nooit slakken zien eten. Ze eten om de slak heen. Ik heb al maanden de wildcamera er elke nacht op.

Prachtige herfstfoto, leuk om een nieuwe plek te vinden. Tof dat er zoveel verschillende paddenstoelen staan, deze zijn echt mooi.

Groet Rixte

Mooi zo in drie verschillende variaties.

Dieren zijn kieskeuriger dan in het boekje staat. Bij aten de slakken liefst de duurste clematissen. En dalia's kwamen ook nooit op door hen. Wel zag ik lege huisjes slakken die op een stapel door merels waren geleegd. Maar naaktslakken welk dier lust die dan?

Eenden lusten naaktslakken.

Mooi herfsttafereel, fraaie kleur heeft deze paddenstoel.
Groet, Tineke

Leuk hoe dit drietal door het beeld "rolt" Je ziet ze vrij veel en ze zijn beeldschoon.

:
 
Page 1 of 1