Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
ErnovanDoorn on Sun 23 Feb 2025, 23:25
Heel mooi hoe de rijp op de nerven van de stam balanceren, ik denk dat hij in zwart wit ook heel sterk is. Groet Erno
Nel R on Mon 24 Feb 2025, 10:48
Leuk onderwerp gekozen, aan de onderkant zou wel, vanwege de onscherpte, een stukje af kunnen... groet van Nel
Truus Aletta Maan on Mon 24 Feb 2025, 19:05
Goed gevonden. Mooi lijnenspel dat ontstaat door de contrasten licht en donker. Truus
nelappelmelk on Mon 24 Feb 2025, 20:50
Rijp doet het goed. Het verloop van scherpte vind ik hier wat lastiger kijken. Voor mij op de voorgrond hier te onscherp.
hesterb on Thu 27 Feb 2025, 16:21
Ik keek telkens van te hoog tgen mijn scherm waarbij de foto licht was. Maar als ik het scherm naar achteren duw en alles donkerder is het een sterke foto. Die ook nog kleuren geeft van laat licht roze en blauw van kou.