Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Dit is een prachtige opname Frans!! Heel erg mooi. Landschap, zowel als kwaliteit.
Er zijn vast nog wel plekken op de aarde waar je niet bent geweest, maar ik blijf benieuwd uit welk land je de volgende keer plaatst.
Heb je ook uit de Himalaya? Dat is namelijk voor mij het mooiste stukje op aarde, waar ik geweest ben.

Prachtig vastgelegd, dit schitterende landschap! Zeer mooi.

Prachtige landschapsfoto met subliem kleurenspel.

Els, de Himalaya staat al sinds jaar en dag op mijn lijstje met gebieden waar ik nog wel eens naar toe zou willen, dus daarvan heb ik geen foto's. Er zijn nog wel wat andere landen waarvan ik nog geen foto's heb geplaatst. Het is afwachten of die na scannen toonbaar zijn, want de meeste zijn met een analoge compact camera gemaakt.

Els, heb je zelf nog gefotografeerd in de Himalaya?

Hoi Frans, ja ik heb veel gefotografeerd daar, heb eigenlijk de Mt. Everest zo vaak gezien, dat die zelfs niet meer bijzonder is (de Lhotsche ernaast is veel imposanter), ook Tibet doorgereisd, vanuit Kathmandu naar Lhasa over land.
Dit was in 1997 en 1999, toen had ik speciaal nog een oude Olympus 1 gekocht, een handmatige spiegelreflex uit de jaren 70. Was er dolblij mee en kon er mooie foto´s mee maken, maar ook analoog. Zelf houd ik niet zo van scans, mis toch de hedendaagse digitale kwaliteit en ook is dit een digitaal medium, dus plaats ze niet. Ontwikkeling is snel gegaan.
Zeker een reis de moeite waard, Himalaya is Zwitserland met nog een Zwitserland erboven op... adembenemed.~

O ja, er is wel een nadelige bijkomstigheid in dit digitale tijdperk, heb daar vier weken zonder elektriciteit gezeten.... grote voorraad accu´s mee? ... analoog is daar zo gek nog niet.



» Last edited by Els Branderhorst on Wed 19 Oct 2005, 20:33; edited 1 time in total
:
 
Page 1 of 1