Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
sieb on Wed 14 Jan 2026, 11:15
Boven de besneeuwde vlakken dooimist, zoals het in het nieuws genoemd werd, op beide foto's mooi zichtbaar, Groet, sieb
guidomwm on Wed 14 Jan 2026, 11:36
een nieuwe term voor mij: "dooimist". dank voor je reactie, groet, Guido
nelappelmelk on Thu 15 Jan 2026, 8:31
Het is een mooi fenomeen. De mist vanuit de sneeuw. Het komt hier goed uit. Hier had het tot gevolg dat er plaatselijk zeer dichte mist was in het bosgebied.
guidomwm on Thu 15 Jan 2026, 10:37
@Nel, hier in het bos geen mist gezien. Nu nog veel sneeuwresten maar "geen hond te zien" , erg rustig vanmorgen. groet, Guido
Adri Gr Nuelend on Thu 15 Jan 2026, 12:44
Typisch als de dooi intreedt. Ik zag de mist gisteren ook net buiten het dorp over de weilanden hangen, terwijl ik het helemaal niet verwachte. Mooi vind ik dat er wat dynamiek in die nevel lijkt te zitten.
guidomwm on Thu 15 Jan 2026, 12:55
Adri , inderdaad dynamisch. Het verandert elk moment. groet ,Guido