Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
hesterb on Fri 13 Mar 2026, 10:58
Mooie vachten op deze foto, Eef. En te zien hoe ze zich gedragen. Veel plezier met je nieuwe vogelaars-seizoen. Groet, Hester.
nelappelmelk on Fri 13 Mar 2026, 18:55
Mooi moment. Afstand met 170mm. Toch dan echt dichtbij. Zelf vind ik het niet prettig in hun gebied te lopen. Ik ben meerdere malen met een excursie mee geweest. Hier op De Veluwe kun je dan alleen in het gebied komen met een excursie. Gelukkig lopen ze heel af en toe in het zicht op de plekken waar ik fiets. Dan zitten ze achter stroomdraad. Dat vind ik een fijner idee. Hoe groot is daar de kudde nu?
Eef Kieft on Fri 13 Mar 2026, 19:16
Ik weet het niet exact Nel, maar de afgelopen jaren schommelde het aantal dieren rond de 15.
nelappelmelk on Fri 13 Mar 2026, 19:32
Dank je Eef. Hier begon het met 4 dieren. Maar inmiddels 12.