Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
koekieman on Fri 05 Jun 2026, 10:25
Ha, ha, dit vind ik wel een geinige. Werk zelf bij een glasgroothandel voor kassenbouw maar Orchissen heb ik nog nooit aangetroffen bij projectbezoekjes. Heel toffe plaat en zo zien we maar dat natuur zich niet altijd laat beperken tot natuurgebieden. Groet, Sjors
Adri Gr Nuelend on Fri 05 Jun 2026, 11:32
Blijkbaar toch een prima biotoop voor deze soort. En waarom ook niet als het geen voormalige landbouwgrond is geweest. Mooi Willem!
Marie-José Boon on Fri 05 Jun 2026, 12:08
Deze opname laat zien dat ik dus dagelijks goed op moet letten langs de weg en ook altijd toch mijn camera mee moet nemen. Mooie opname geworden met de omgeving.
Pieter LJ on Fri 05 Jun 2026, 18:22
Ha dat is leuk. Ik werk zelf in de tuinbouw, maar dit nog niet eerder gezien.
nelappelmelk on Fri 05 Jun 2026, 19:16
Wat een bijzondere lokatie en combinatie. Je doel is geslaagd.
Willem Verhagen on Sun 07 Jun 2026, 18:14
Bedankt voor alle reacties, ben zelf ook wel content met de foto. Net nog even langs gefietst en waar ik al voor vreesde is gebeurd; het hele perceel is gemaaid en daarmee ook de orchissen. Toch een jammerlijke constatering, gelukkig hebben we de fotos nog... Willem
susan meijnders on Sun 07 Jun 2026, 18:23
Zo gaat dat vaak Willem, gemaaid of gekapt. Bijzondere habitat voor deze orchidee. Groet susan