Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Maarten van Kempen on Sat 03 Feb 2007, 18:45
Deze is zeker de moeite waard, prachtig zeg! Links warm, rechts koud, mooi contrast. Een van de mooisten tot nu toe, de meerkoeten maken het geheel af.
Tim Oord on Sat 03 Feb 2007, 18:47
Knappe opname met mistige taferelen. Pasteltinten zijn erg mooi. Groet, Tim
Bendiks Westerink on Sat 03 Feb 2007, 19:11
Mooie mystieke sfeer.
valentine on Sat 03 Feb 2007, 19:35
Heerlijk die nevel die uit het water opstijgt. Die meerkoeten zijn wat mij betreft essentieel, want zonder die pittige accenten was de rest niet zo mooi. Groet, Valentine
andrea on Sat 03 Feb 2007, 21:42
Geweldig kan hier ademloos naar kijken. Wat een prachtige pastel kleuren en wat een sfeer straalt deze foto uit. Je hebt een erg mooie stijl van fotograferen . gr Andrea
Verwijderd on Sat 03 Feb 2007, 22:09
Hier word ik even stil van...................... gr.Ben
klomp on Sun 04 Feb 2007, 9:00
Mooie opname Michiel, wat een heerlijke sfeer straalt deze plaat uit. Groet Cees.
Hendrik van Kampen on Sun 04 Feb 2007, 10:17
Mooi, door kleurverloop heb je nacht en ochtend in één beeld gevangen.
Hendrik van Kampen on Sat 06 Jun 2009, 20:16
Prachtig ..... Kwam boven langs. Ik kan het niet laten om er nog een keer wat onder te zetten.