Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hendrik van Kampen on Fri 04 Nov 2005, 22:31
Fraai, fijne atmosfeer en een goed "betrapt" moment.
Elisa on Fri 04 Nov 2005, 22:40
Ik vind de foto te donker voor het goede, de vlek rechtsbovenin domineert tevens te veel. Als ´moment´ natuurlijk mooi, als foto echter niet (imho). groetjes Pulletje
Art on Sat 05 Nov 2005, 18:51
Rinie, Je hebt echt hele mooie opnamen, echter het valt me op dat al je foto's nogal donker zijn. Kun je misschien toelichten hoe dat komt en hoe je de foto's maakt? Wellicht waar je de foto's mee maakt? Fotografeer je digitaal , of scan je in?
jan broekhuizen on Mon 07 Nov 2005, 20:19
ha rinie je was nog laat op pad zo te zien mooi moment en ervaring gr jan
rinieschuurkamp on Mon 07 Nov 2005, 22:56
Hoi Art. De opname is gemaakt met een Canon 300 D 400 mm 400 iso 0.5 stop onderbelicht (20 - 5.6) en gemaakt in jpeg verder is er niets veranderd of bewerkt. Nu ik bij een andere PC mijn opname's bekeken heb ben ik het met je eens dat de opname's erg donker over komen en zal in de toekomst iets gaan belichten. Gr. Rinie
Art on Wed 16 Nov 2005, 20:27
Rinie wellicht ligt het aan je monitor. De foto's zijn verder werkelijk prachtig.