Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
luc hoogenstein on Sat 21 Jan 2006, 15:47
Vrees dat Jeroen wel gelijk heeft: het blad eronder verstoort nu het blad waar het eigenlijk om gaat als je een "portretfoto" van een blad maakt. Centrale plaatsing maakt mij in dit geval niet zoveel uit, maar onderwerp ietjse meer link had gekund. Wel fraai hoe je letterlijk de kristallen kunt zien zitten!
Youri on Sat 21 Jan 2006, 16:35
Mooie plaat, zelf vind ik de baldeen eronder niet zo heel erg storend. Ik vind de bruine stengels ondering meer storen.
Hendrik van Kampen on Sat 21 Jan 2006, 18:21
Leuk idee. Ik vind al die andere blaadjes er onder niet saai. Integendeel ik denk dat hij saai wordt als je maar één blad ziet. Compositie is niet zo boeiend, hier was meer spanning verkregen bij het gebruik van krachtige diagonale lijnen.
Els Branderhorst on Sun 22 Jan 2006, 10:38
Rijp op blaadjes is een wat algemeen onderwerp die in elk portefolio te vinden zal zijn. Goed uitgevoerd.
Martin van der Giesen on Sun 22 Jan 2006, 19:24
Prachtige bladeren, maar compositie is niet heel spannend.
Rudi Debruyne on Tue 24 Jan 2006, 17:30
Mooie foto hoor, maar dit zie ik liever sprankelend met zonlicht, dan komen de ijskristalletjes mooier uit. Toch goed gedaan hoor!
jannie on Mon 30 Jan 2006, 21:09
Mooie heldere scherpe foto, helaas is de zon niet op bestelling te krijgen . vr.gr.