Het magazine voor Natuurfotografen

Personal Gallery of Gorpie
You can view the personal galleries of other members by clicking on the link in their profiles

Mooi te zien hoe de wind de Lisdoddes kaal plukt. Scientific name: Typha latifolia
Dutch name: Grote lisdodde
English name: Broadleaf Cattail
Place: Oostvaardersplassen
Date: 16 Feb 2008
Posted: Sat 16 Feb 2008, 20:20
View: 5
Comments: 0
Deze verwilderde krokussen trof ik vanmorgen aan nog vol in de knop. Een paar uur later door een lekker zonnetje prachtig open. Een zweefvlieg had ze ook gevonden. Scientific name: Crocus tommasinianus
Dutch name: Boerenkrokus
English name: Early Crocus
Place: Ridderoordse bossen
Date: 26 Jan 2008
Posted: Sat 26 Jan 2008, 20:25
View: 3
Comments: 0
Ondanks de regen er toch op uit gegaan. Wel heerlijk rustig in het bos.  Elk nadeel heeft zijn voordeel.  Moeilijke omstandigheden om te fotograferen: weinig licht en regen.  Statief bood uitkomst.
k ben niet helemaal zeker van de soort. Scientific name: Brachythecium rutabulum
Dutch name: Gewoon Dikkopmos
English name: -
Place: Almere, Fluitbos
Date: 19 Jan 2008
Posted: Sun 20 Jan 2008, 13:37
View: 2
Comments: 0
Mini herfstlandschap met in het middelpunt een blad van een Adelaarsvaren. Scientific name: Pteridium aquilinum
Dutch name: Adelaarsvaren
English name: Bracken
Place: Ridderoordse bossen
Date: 16 Dec 2007
Posted: Sat 12 Jan 2008, 10:47
View: 2
Comments: 0
Had moeite om statief goed neer te zetten tussen de liggende beukenstammen. Heb hierna nog een opname gemaakt dichterbij, maar toen was het licht niet meer zo mooi. Opvallend hoe snel de licht omstandigheden kunnen veranderen door de laagstaande zon.  Hoek van inval of zon achter een boom. Zelfs bij paddestoelen fotograferen moet je snel reageren.
Opname beetje gecropped en 1/3 stop donkerder dan origineel. Scientific name: Neobulgaria pura
Dutch name: Roze Knoopzwam
English name: Beech jellydisc
Place: Speulderbos
Date: 06 Jan 2008
Posted: Tue 08 Jan 2008, 9:51
View: 4
Comments: 0
Vandaag er nog op uit geweest, maar ondanks het mooie weer geen "inspiratie". Vandaar een oudje uit november. Normaal zijn kleverige koraalzwammetjes niet zo vertakt. Dit was ook nog een vers exemplaar en werd als bonus, ondanks het donkere dennenbos, beschenen door de zon. Gebruik gemaakt van beanbag. Scientific name: Calocera viscosa
Dutch name: Kleverige Koraalzwam
English name: Yellow Stagshorn Fungus
Place: Ridderoord
Date: 18 Nov 2007
Posted: Sat 29 Dec 2007, 19:29
View: 4
Comments: 0
Select sort method:  Order:  
Page 1 of 1