Het magazine voor Natuurfotografen

Personal Gallery of Henk1965
You can view the personal galleries of other members by clicking on the link in their profiles

Nog even snel wat opnames kunnen maken langs 1 van de vele meertjes in de provincie Nortland. Vijf minuten later moest ik alles hol over bol inpakken omdat het begon te hozen. Scientific name:
Dutch name: Net voor dat de regen kwam
English name: Before de rain is comming
Place: Nortland Noorwegen
Date: 12 Aug 2008
Posted: Mon 26 Mar 2012, 17:11
View: 0
Comments: 0
Op een zwaar bewolkte voorjaarsdag in 2011. Met de groothoek liggend van uit het zogenaamde buikstandpunt.
Ik verheug mij er weer op dat dit straks in mei ook weer te zien is in het prachtige polderlandschap van de Alblasserwaard. Scientific name:
Dutch name: Voorjaars Polderlandschap
English name: -
Place: Alblasserwaard
Date: 31 May 2011
Posted: Tue 20 Mar 2012, 14:36
View: 1
Comments: 0
Prachtig lichtbewolkt weer. Tot mijn enkels in de bagger en met een teveel van allerlei vliegend ongedierte. Scientific name:
Dutch name: Noors Lapland
English name: -
Place: Nortland Noorwegen
Date: 16 Aug 2008
Posted: Thu 15 Mar 2012, 16:37
View: 0
Comments: 0
Na een stijle klim genieten van een adembenemend uitzicht over de Noorse kust. Opname uit de hand, dus zonder statief gemaakt. Die was te zwaar om mee te sjouwen. Scientific name:
Dutch name: Nortland Noorwegen
English name: Nortland Norway
Place: 5 km boven de stad Bodo
Date: 08 Aug 2008
Posted: Wed 07 Mar 2012, 20:08
View: 0
Comments: 0
Select sort method:  Order:  
Page 1 of 1