Door drukte was de sluitingsdatum van de seizoensopdracht mij helaas ontgaan. Wel leuk dat er meer inzendingen zijn. Er zitten hele mooie tussen. Volgende keer hoop ik er ook weer bij te zijn.
Gr, Pieter _________________ Canon EOS 550D, EOS 5D III
Nel van harte gefeliciteerd met de eerste plaats en rvandijkzl met onze gedeelde tweede plaats. Iedereen bedankt voor de commentaren en nominaties.
Truus
Iedereen van harte gefeliciteerd. Zoveel inventiviteit in eigen tuin! Fijn dat er zo enthousiast is meegedaan. Nel ik hoop dat je nog iets moois kunt bedenken. _________________ Sony RX 10-4
Leuke verassing vanmorgen, bedankt voor de felicitaties! Ook de mensen van de gedeelde tweede plaats van harte gefeliciteerd. Fijn dat er deze keer zoveel mensen meededen en ook zoveel reacties schreven.
En nu ga ik diep nadenken voor de volgende opdracht...
groet van Nel _________________ Sony Alpha 77 II Carl Zeiss Vario -Sonnar16/80. Tamron SP 60mm F/2 macro 1:1.
Sony RX10/4
Nel, van harte gefeliciteerd met een prachtige opname!
En iedereen bedankt voor het leuke commentaar en de nomies!
Groetjes, Ronald. _________________ Http://ronaldvandijk.zenfolio.com
Van harte gefeliciteerd Nel maar evenzo ook Ronald en Truus. Mooie inzendingen!
Benieuwd wat je voor ons in petto hebt Nel. _________________ Nikon D750, Sigma 150mm macro, Laowa 60mm F2.8 2x Ultra-Macro Nikon F, Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro
Winnaars van harte.
Ben benieuwd wat Nel te voorschijn tovert.
Prachtig die vele inzendingen, wat ik jammer vind dat er weer gebruikers zijn die mee gedaan hebben iets zijn vergeten. _________________ Canon gebeuren
Winnaars gefeliciteerd . Ik had de wedstrijd blijkbaar verkeerd geinterpreteerd. Het grootste gedeelte van de foto's had overal gemaakt kunnen zijn en ik dacht dat er een verbinding met in ,rond huis of balkon zichtbaar moest zijn. Of meer duidelijkheid dat de foto daadwerkelijk daar gemaakt zou zijn.
gr Daan _________________ canon 50d canon,100mm2.8 macro,100-400mm l usm is canon,kitlens
soligor tussenringen
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls