Het magazine voor Natuurfotografen

Nederpix.nl Forum Index -> Marktplaats


Te koop: Nikon d3000

 
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  

Author
Message
Arne Roest


Gender: Male
Age: 31
Joined: 19 May 2010
Posts: 13
Location: Leerbroek
Offline

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PostPosted: Tue 19 Apr 2011, 16:54    Post subject: Te koop: Nikon d3000
Te koop: Nikon d3000 body.

Ik heb hem een jaar geleden nieuw gekocht.
Inclusief: Camerariem, bodydop, Hot shoe cover BS-1, accu, oplader, USB-kabel, papieren, 2CD's en 4 GB geheugenkaart.
Weinig/geen gebruikssporen.
Prijs: 265 euro


[u]Belangrijkste kenmerken: [/u]

*Hulpstand: snelle en gemakkelijk te gebruiken hulp in de camera. Vraagt wat voor foto u wilt nemen en selecteert automatisch de optimale camera-instellingen voor een fantastisch resultaat. Kan zo worden ingesteld dat wordt getoond hoe u zelf instellingen kunt aanpassen; zo wordt u de camera meester en leert u de basisprincipes van spiegelreflexfotografie.
*DX-formaat CCD-beeldsensor van 10,2 megapixels voor prachtig gedetailleerde foto's en verbluffend scherpe vergrotingen. *Messcherp 11-punts autofocussysteem biedt een snelle en nauwkeurige autofocusdekking over het hele beeld. Vier AF-veldstanden, waaronder AF met 3D-tracking, zorgen voor scherpe resultaten, ongeacht of het onderwerp zich niet in het midden bevindt, snel beweegt of volstrekt onvoorspelbare bewegingen maakt. *Dubbel geïntegreerd stofverwijderingssysteem: het systeem voor beeldsensorreiniging en het Airflow Control-systeem zorgen dat de beeldsensor van de camera stofvrij blijft. Dit levert heldere beelden zonder stofvlekken op.
*Het systeem voor onderwerpherkenning biedt scherp gedefinieerde beelden door direct voordat de sluiter wordt ontspannen de camera-instellingen te optimaliseren.
*Hoge ISO-lichtgevoeligheid (100-1600): de camera kent een automatische ISO-instelling en de lichtgevoeligheid is via de Hi1-instelling uit te breiden tot ISO 3200. Doordat u kortere sluitertijden kunt gebruiken, neemt de kans op onscherpte bij opnamen van snelbewegende onderwerpen of bij weinig licht aanzienlijk af.
*Een grote, 3-inch, LCD-monitor met een hoge resolutie van 230.000 pixels maakt het gemakkelijk om belangrijke camera-informatie te bekijken en de gemaakte opnamen plezierig te bekijken en te bewerken.
*Continu-opnamen van 3 bps stellen u in staat om actiemomenten met snelle bewegingen met een snelheid van 3 beelden per seconde vast te leggen.
*Picture Controls bieden de mogelijkheid om voor de opname het uiterlijk en de sfeer van uw foto's in te stellen. U hebt de keuze uit zes instellingen: Standaard, Levendig, Neutraal, Monochroom, Portret en Landschap.
*Het uitgebreide retoucheermenu in de camera maakt bewerken en verbeteren van beelden in de camera mogelijk. Het menu biedt een reeks foto-effecten, zoals D-Lighting, filtereffecten en een slim miniatuureffect dat een beeld doet lijken op een foto van een miniatuurschaalmodel.
*Systeemuitbreidingen: de camera is compatibel met een uitgebreide reeks DX NIKKOR-objectieven, die bekendstaan om hun uitstekende scherpte, heldere contrast en nauwkeurige kleurreproductie. De camera is geoptimaliseerd voor gebruik met AF-S en AF-I NIKKOR-objectieven.
_________________
Nikon D7000 + Nikkor 500mm F4 VRII + Nikon TC 14III + Nikon 18-55 VR + Benro statief met schommelkop
Back to top
Reply with quote
 
Display posts from previous:   
   Nederpix.nl Forum Index -> Marktplaats

 
Post new topic   Reply to topic
Page 1 of 1


Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum