Gender: Male Age: 62 Joined: 04 Mar 2009 Posts: 59 Location: Zuid Holland
Posted: Tue 17 Oct 2017, 19:42 Post subject: digiscoop of telescoop of??
Beste lezer,
Mijn bejaarde ouders zijn onlangs verhuisd en hebben vanaf de 5 e etage nu een wijds uitzicht over Den Haag. Mijn vader zou nu graag een telescoop of een digiscoop tweedehands willen kopen om bijv het vuurwerk in Scheveningen te kunnen zien. Maar grotendeels zal de kijker/telescoop overdag ingezet worden. Edoch, hij heeft wel wat aanzienlijke wensen. . Het e.e.a. tweedehands (budget om en nabij de 200 euro , een statief heb ik nog wel liggen voor hem) . Telescoop moet een opzicht zoeker hebben en het beeld zou hij graag rechtstreeks willen zien op de televisie Nu dacht ik dat hij dan wellicht het beste uit zou zijn met een digiscooop waarop een compact fototoestel kan (deze heeft die w.s al) ..en het beeld van de camera met een kabeltje rechtstreeks naar de TV sturen. Hiervoor dan een universele camera adapter kopen zoals deze : https://www.cameranu.nl/nl/p43793/outdoor-club-universele-camera-adapter-lb22?channable=e28089.NDM3OTM
of ik dacht aan een electronisch TV oculair meade zoals deze, maar deze heeft 320x240 pixels en lijkt me een minder goed beeld op te leveren dan een fototoestel??
Wat denken jullie hiervan of hebben jullie andere beter suggestie's??
ik heb er de ballen verstand van,maar wil hem graag hiermee helpen en dacht dat dit forum mij mischien ideeen kan aanreiken. Alvast vriendelijk bedankt voor het meedenken _________________ Sony Alpha 77 en een aantal lenzen .
.Bewerking middels Lightroom
Gender: Male Age: 62 Joined: 04 Mar 2009 Posts: 59 Location: Zuid Holland
Posted: Wed 18 Oct 2017, 11:49 Post subject:
ik verwacht ook geen wonderen Peter Wijn voor die 200 euro. een gewone verrekijker gaat daarom ook niet lukken, mijn vader is 84 jaar en kleurenblind. Dus gaat meer om stukje beleving _________________ Sony Alpha 77 en een aantal lenzen .
.Bewerking middels Lightroom
Kijken hoe die bevalt. Mocht die draadloos beeld willen zien hangen we er wel een mobieltje aan en streamen we het beeld wel met google chrome cast. Maar ik vrees dat dat hem toch boven de pet gaat gezien zijn leeftijd. Dank voor het meedenken in elk geval _________________ Sony Alpha 77 en een aantal lenzen .
.Bewerking middels Lightroom
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum