Het magazine voor Natuurfotografen

Personal Gallery of chiel54
You can view the personal galleries of other members by clicking on the link in their profiles

Bij veruit de meeste aandacht naar de grote heren, vond ik deze dieren eigenlijk heel elegant, vooral het spitsertje met het nog niet indrukwekkende geweitje. Wacht maar tot ik groot ben.
Een foto van vorig jaar om op te warmen. Komende weken hoop ik er weer bij te zijn. Scientific name: Cervus elaphus
Dutch name: Edelhert
English name: -
Place: NP Hoge Veluwe
Date: 04 Sep 2010
Posted: Sun 18 Sep 2011, 17:28
View: 1
Comments: 0
Dat was schrikken! 

Opeens stonden daar afgelopen zomer, vlak langs het pad, moeder ree en haar kalfje. Op het moment dat we elkaar in de ogen keken, schoot moeder weg het bos in. In een reflex zakte het kalfje door de hoeven en krulde zich onder aan een boomstam op. Ik had mn camera in de hand en kon snel twee foto's maken, waarna het kalfje opsprong en moeder achterna ging. Ik had geen enkele gelegenheid de instellingen van de camera aan te passen. Ik had mn 70 -300 mm lens op de camera, verder uitzoomen was niet mogelijk waardoor het kalfje, niet meer dan 1 meter van me af,  meer dan beeldvullend door het hoge gras op de foto staat. 
Voor mij een uiterst bijzondere en tedere ontmoeting! Scientific name: Capreolus capreolus
Dutch name: Ree
English name: Roe deer
Place: Leuvenem
Date: 20 Jul 2011
Posted: Fri 16 Sep 2011, 7:45
View: 1
Comments: 0
Aan het eind van mijn route door de Alblasserwaard vind ik een plek waar de zon in de directe nabijheid van de molen ondergaat. Vanwege de dramatische wolkenluchten besluit ik de foto's in HDR te nemen. Omgezet in zwartwit, om alle contrasten goed uit te laten komen Scientific name:
Dutch name: Zonsondergang
English name: -
Place: Streefkerk
Date: 20 Aug 2011
Posted: Fri 09 Sep 2011, 21:42
View: 9
Comments: 1
Net na zonsopgang op een weiland met toch nog best wel wat licht vind ik drie reeen. Ze hebben me natuurlijk direct door en kijken me nieuwsgierig aan. Ik kon deze bijzondere foto maken. Het lijkt wel een siamese ree. Scientific name: Capreolus capreolus
Dutch name: Ree
English name: Roe deer
Place: Staverden
Date: 18 Jul 2011
Posted: Thu 08 Sep 2011, 16:06
View: 8
Comments: 0
Buien en blauwe luchten wisselden elkaar af. De wolkenformaties waren soms indrukwekkend. Een prachtige tocht gemaakt door de Alblasserwaard. Scientific name:
Dutch name: Wolkenformaties
English name: -
Place: Bleskensgraaf
Date: 27 Aug 2011
Posted: Wed 07 Sep 2011, 8:55
View: 6
Comments: 0
Select sort method:  Order:  
Page 1 of 1