Oh ja, Luc, je beschreef ook de doeleinden waar je de camera voor gaat gebruiken. Zo wordt in ons huishouden ook de FUJI S560 gebruikt naast de Canon EOS300D.
De Fuji is voor alle huis,tuin,en keuken foto's, kinderen, familiefeestjes.
En.....hij ligt altijd schietklaar op de kast.
Zag trouwens net op internet dat zo'n Sony DSC-R1 nog wel fors duurder is dan de Fuji Finepix s5600 in combi met een WL-FX9 _________________ http://www.pbase.com/natureart
==========================
Canon bodies & glas | Lee filters | Manfrotto Monopod(s) | Benro Tripod
Joined: 03 Mar 2007 Posts: 5 Location: Geneve, Zwitserland
Posted: Wed 14 Mar 2007, 1:32 Post subject: Landschapsfotografie: welke camera?
Even een update: Hier kan je zien wat er aan nieuwe camera modellen is per ongeveer nu. Stemt somber voor wat betreft compact. Misschien is de Sigma Dp1 iets wat ons hoopvol kan stemmen. Het kan ook zijn dat het tegenvalt zoals de Ricoh GR digital schijnt te doen.
Groeten,
Louis _________________ Canon 20D, 400mm 5.6 L, tripod
Gender: Male Age: 58 Joined: 23 Nov 2005 Posts: 2331 Location: Utrecht
Posted: Wed 14 Mar 2007, 9:38 Post subject:
nou, als ze er een beetje een lens voordoen dan wordt dit vast een uitstekende camera voor landschappen. een vaste lens 28 F4 is hoopgevend. Weinig flexibel doordat er geen zoom in zit, maar des te meer kans op een zeer fijn stukje glas voor een betaalbare prijs.
Hij heeft trouwens een grotere "cropfactor" dan een "gewone" APS DSLR, maar een aanzienlijk grotere sensor dan de meeste compactcamera's. _________________ Ik ben niet dik, ik ben een vrachtwagen.
Beste mensen,
ik kreeg gisteren de Color Foto van april, met daarin een zeer, zeer uitgebreide test van 50 recentelijk verschenen digitale compactcamera's van de grote merken (Sony, Nikon, Canon, Fuijifilm, Samsung,
Pentax, Olympus, Panasonic, Leica, etc). De moeite waard om te bekijken!! Ik ben er (denk ik) uit: de Canon Powershot G7.
Joined: 03 Mar 2007 Posts: 5 Location: Geneve, Zwitserland
Posted: Sun 25 Mar 2007, 1:08 Post subject: Landschapsfotografie: welke camera?
Hoi Luc,
Quote:
Ik ben er (denk ik) uit: de Canon Powershot G7.
Aangezien ik nog steeds in twijfels zit over hetzelfde thema ben ik wel benieuwd naar je overwegingen als je die zou willen delen! Met name in vergelijking met die toekomstige en vrij hypothetische Sigma DP1.
Groeten,
Louis _________________ Canon 20D, 400mm 5.6 L, tripod
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum