Gender: Male Age: 64 Joined: 15 Feb 2006 Posts: 2219 Location: Tienhoven (Utr.)
Posted: Mon 10 Nov 2008, 13:18 Post subject: Canon Eos Discovery
Onder de noemer 'breng je fotografie naar een hoger niveau' organiseert Canon Nederland N.V. op zaterdag 29 en zondag 30 november aanstaande wederom de EOS Discovery, een serie fotografie-workshops gericht op enthousiaste amateur- en semi-beroepsfotografen. Ten opzichte van EOS Discovery 2007, is er een aantal nieuwe elementen toegevoegd. Zo zijn er nu drie fotografen, die ieder een ander type fotografie behandelen: macrofotografie, portretfotografie en actiefotografie.
De locatie is De Rijtuigenloods in Amersfoort. Het decor en de atmosfeer van vergane industriele glorie, inclusief een aantal nostalgische treinen bieden veel fotografie momenten en is daarmee de ideale locatie voor EOS Discovery. In de Touch and Try ruimte kunnen de diverse EOS camera's en objectieven van Canon uitgeprobeerd worden. ETB, Canons service centrum, zal tonen hoe men zelf de camera zelf van binnen goed kan schoonmaken.
Programma:
Partners Adobe en Apple geven workshops over de nieuwste bewerkingsprogramma's en het NIDF organiseert een workshop over witbalans.
Actiefotografie: door Frits van Eldik
Macrofotografie: door Frans Hodzelmans
Glamourfotografie: door William Rutten
en die Frans Hodzelmans moet macro cursus gaan geven, tis toch erg ook dan kan ik het beter aan m,n broer vragen, nog niet eens zelfs, op dit forum is de gemiddelde fotograaf al beter dan hij op macrogebied, of ons niveau is te hoog haha dat kan natuurlijk ook. _________________ EOS 50D
Canon 100-400 L IS
Tokina 12-24
Tokina 100mm 2.8 macro
sigma 24-70
pincode rabopas 3930
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum